Відпочинок на морі → Єгипет - цікаві факти

Географічне положення. Єгипет знаходиться на південному сході Африки, межує з Суданом на півдні, Лівією на заході та Ізраїлем на північному сході. На півночі узбережжя країни простягається вздовж Середземного моря, а на сході його омиває Червоне море. Площа держави - 1 002 тис. км². Столиця – Каїр.

Клімат. Залежно від регіону клімат в Єгипті субтропічний або тропічний, на території пустель, які займають 95% загальної площі країни, - континентальний пустельний. Температура теж залежить від регіону: влітку від 27-30°С і до 40°С, взимку – 13-21°С. Море в Єгипті дуже тепле: середньорічна температура води – 24°С, а купальний сезон розпочинається в квітні і триває до жовтня.

Мова та релігія. Державна мова – арабська, проте основні європейські мови прекрасно розуміють в готелях, магазинах, закладах харчування та будь-яких туристичних точках. 90% єгиптян – мусульмани, близько 10% - християни-копти. Єгипет відпочинок

Курорти. Розкішний район Шарм-ель-Шейх об’єднує цілий ряд найвідоміших курортів Єгипту: окрім однойменного Шарм-ель-Шейху до нього входять Дахаб, Нувейба і Таба. Чарівні коралові рифи, перламутрові пляжі і неймовірно тепле море, широкий вибір готелів та калейдоскоп розваг – це те, що готує для гостей найбільший курортний комплекс Єгипту. Тут Ви зможете побачити красу національних заповідників та Синайських гір, відправитись в подорож на джипах по пустелі, покататись на верблюдах, відвідати старовинні пам’ятки або ж поплавати з дельфінами.

Неглибоке море і затишна атмосфера, яка чудово підходить для сімейного відпочинку, - це Хургада. Звідси Ви можете дістатись до Каїру та відвідати славетні піраміди в Гізі. В радіусі 120 км від Хургади знаходяться інші відомі курортні міста: «Венеція на Червоному морі» - Ель Гуна, затишні та мальовничі Макаді Бей, Єгипет відпочинок Мадінат Макаді, Само Бей та Сафага, рай для шанувальників дайвінгу – Марса Алам і Ель Кусейр.

Що варто знати про Єгипет.

- Виробляти візу перед подорожжю не потрібно – Ви зможете оформити її в аеропорту після прильоту (вартість послуги – 15$).

- Грошова одиниця – єгипетський фунт, проте майже скрізь Ви зможете розрахуватись євро і доларами. Завжди носіть з собою дрібні гроші для транспортних витрат, купівлі води та чайових. Будьте уважні, коли отримуєте решту – випадки дрібного шахрайства доволі поширені.

- Обов’язково візьмуть з собою скромний закритий одяг: він потрібен для відвідин храмів та пам’яток давнини. Жінкам бажано не покидати готель у занадто відвертому вигляді, особливо без супроводу чоловіків.

Єгипет відпочинок


- Для купання найкраще придбати пластикове взуття. Запам’ятайте, що багато риб у воді – отруйні, тому при найменшому пораненні потрібно звернутись до лікаря.

- Скажіть «ні» воді з крану – для пиття варто купувати мінеральну.