Відпочинок на морі → Туреччина - цікаві факти

Серед країн, які обирають для літнього відпочинку, Туреччина відпочинок ціна - це найкраще поєднання. Турція відпочинок є одним з найпопулярніших Тут зустрічаються культури Сходу та Заходу, і місцевий колорит вдало поєднується з високоякісним сервісом. На гостей чекають мальовничі курорти, які пропонують відпочинок на будь-який смак та гаманець.

Туреччина відпочинок


Географічне положення. Туреччина відпочинок ціна – унікальна країна, оскільки її береги омивають води чотирьох морів: Чорного, Середземного, Егейського та Мармурового. У Європі держава межує з Болгарією на півночі та Грецією на заході. На північному сході сусіди Туреччини – Грузія та Вірменія, на сході – Ірак, а на півдні – Іран та Сирія. Площа країни - 780 км ², а столиця – місто Анкара. Туреччина відпочинок

Клімат. У центральних регіонах Туреччини переважає континентальний клімат. Відносно прохолодна зима тут створює чудові умови для шанувальників гірськолижного спорту. А південні та західні райони – це спекотна зона субтропіків, тому курортний сезон на узбережжях Середземного та Егейського морів – найдовший у Європі. Сонячна погода і кришталево чисте й тепле море чекає на Вас в період з квітня по листопад. Влітку позначка термометра піднімається до 32-35°С, а взимку опускається до 5-9°С.

Віза. Відпочинок в Туреччині має ще одну важливу перевагу: оформлення візи для в’їзду в країну відбувається вже після прибуття. Ця процедура займе мінімум часу – в Ваш паспорт просто вклеять спеціальну марку. Вартість туристичної візи на 90 днів становить 20 євро.

Населення. Близько 87% населення країни – турки, 13% - курди та численні національні меншини. Всього в Туреччині проживає 73 млн. осіб.

Мова та релігія. Державна мова – турецька, а 99% населення країни сповідує іслам. Місцеві жителі толерантно та доброзичливо ставиться до іноземців, але під час подорожей варто поважати їхні звичаї.

Курорти. Кемер – один з найбільш відомих курортів, який приваблює туристів екзотичною природою та чистотою узбережжя. Затоки Кемера – рай для яхтсменів, а соснові заповідники – для поціновувачів спокою і затишку.

Незважаючи на те, що Анталія – чи не наймолодший курорт на південному узбережжі, саме тут Вас зустріне розвинена інфраструктура: фешенебельні готелі, ресторани та кафе, аквапарки та нічні клуби, торгові центри і магазини. Тут же розташований і міжнародний аеропорт. Проте столиця «Турецької Рив’єри» потішить не лише розвагами, а також теплим морем і захоплюючими краєвидами.
Туреччина відпочинок

Елітний відпочинок і найрозкішніші готелі чекають на Вас на курорті Белек. Гольф, верхова їзда, джип-сафарі, найсучасніші відпочинкові комплекси і природна чарівність узбережжя – відпустка в Белеку пройде на найвищому рівні! До перлини південного заходу Туреччини, Мармарису, приваблює найчистіше узбережжя і бірюзове морем, а також яскраве нічне життя курорту. Відпочинок в Турції дозволить Вам повністю зануритись в східну казку.
Дух античних часів переплітається з сучасністю на курорті Сіде, а затишок Ви знайдете в маленьких містечках Аланія та Фетхіє. Відпочинок в Туреччині - це здійснення мрій, за доступну ціну!