Відпочинок на морі → Туніс - цікаві факти

Безкрайня пустеля і казкові зелені оазиси, величний Карфаген і пам’ятки великих цивілізацій давнини, колоритні вузьку вулички і біло-блакитні будинки, червоні коралові рифи Табарки, ідеально чисті пляжі та лагідне Середземне море – яскравий Туніс відпочинок гостинно відкриває двері для туристів.

Туніс відпочинок


Географічне положення. Туніс відпочинок ціни, це займає північно-східний край Африки, він виходить до Середземного моря на півночі, на південному заході межує з Алжиром, а на південному сході – з Лівією. Загальна площа – 164,2 тис. км². Столиця – місто Туніс. Туніс відпочинок

Клімат. На більшості території країни – субтропічний середземноморський клімат, м’який і приємний для жителів наших широт. Влітку температура коливається від 25°С до 35°С, зима тепла – 15-20°С. Море ідеальне для купання з травня по жовтень, а легкий бриз на узбережжі не дозволить спекотній погоді завадити Вашому комфорту. Туніс відпочинок

Мова та релігія. Державна мова – арабська, також тут розмовляють французькою, італійською, англійською і німецькою. Іслам – віросповідання 95% населення, проте в Тунісі виробили своє власне ставлення до релігії, адаптувавши її до сучасних умов життя, тому іноземному туристові буде простіше пристосуватись до місцевих звичаїв.

Курорти. Столиця країни Туніс ціна не може не зацікавити поціновувачів давнини, адже тут знаходяться безліч старовинних мечетей, палаців і музеїв, руїни славнозвісного Карфагену. Пам’ятками античності багаті вулиці Дугги, Табарки, Кайруана та багатьох інших міст. Туніс відпочинок

Найпопулярніший курорт Тунісу Хаммамет приваблює розкішшю – готелі в оточенні апельсинових гаїв, широкі піщані пляжі, найбільші центри таласотерапії та неглибоке море роблять це місце ідеальним для відпочинку. Чудові умови пропонують Сусс, Бізетра, Неаполіс, Монастір, Махдія, Ель-Джем. А на острові Джербу особливий клімат дозволяє відпочивати та насолоджуватись сонячною погодою круглий рік.

Що варто знати про Туніс.

- Вода з крану відносно придатна для пиття, проте найкраще використовувати воду в пляшках – вона тут дуже дешева і чиста.

- Кухня Тунісу – це безліч ароматичних трав і спецій, які перетворюють кожну страву в ароматний витвір мистецтва. До складу більшості національних страв входить тунець, а серед напоїв тут особливо популярні зелений чай з м’ятою і горішками та кава з кардамоном. Туніс відпочинок

- Алкоголь тут дозволений, але споживати його на вулиці – не можна. Також неоднозначно сприймають людей, які їдять стоячи чи на ходу.

- Попри те, що Туніс – європеїзована країна, не варто зловживати відкритим одягом в старих мусульманських районах, а жінкам найкраще покидати готель в компанії чоловіків.

- З відпочинку найчастіше привозять «піщані троянди» - кристали з солі та піску у формі бутона. Популярністю користуються срібні прикраси, килими, кераміка і прянощі, місцеві вина та лікери. Торгуватись з вуличними торговцями – обов’язково, бо так ціну можна знизити в кілька разів від початкової. Завжди зберігайте чеки, оскільки вони будуть виконувати роль дозволу на вивіз придбаної продукції під час Вашого від’їзду.