Ескурсійні тури → Термальна мандрівка Угорщиною

 
Термальна  мандрівка   Угорщиною                        
  Марія Повч – Хайдусобосло (2дні)-  Егерсалок – Егер  


26- 30 березня 2022


 
                                 
1день 6:00 Виїзд з Тернополя від катедрального собору Зачаття Пресвятої Богородиці.
8:00 Львів - Ашан  по вул. Стрийській
Перетин україно-угорського кордону.
Приїзд  у містечко Марія Повч – древнє місце паломництва греко-католиків в Угорщині. Відвідування храму св. Архистратига Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Марії Повчанської.
Св. Літургія. Час для приватної молитви.
Поселення в будинку  для паломників. Вечеря.
Ночівля
2день Св.Літургія.
Сніданок. Виселення. Виїзд з Марія Повч.
Переїзд у знаменитий угорський термальний курорт Хайдусобосло.
У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га.
Відпочиваючи на цьому курорті та приймаючи мінеральні ванни, ви отримуєте додатково оздоровчий ефект і покращуєте обмін речовин. Інгаляції з використанням мінеральної води допомагають в лікуванні астми. Цілющі властивості води знімають запалення суглобів та покращують кровообіг.
Ще античні  римляни облаштовували перші термальні купальні на місці мінеральних джерел, що сприяло швидкому відновленню виснаженого походами організму вояків.
У 1925 році Хайдусобосло на глибині понад 1000 метрів знайшли унікальні гарячі джерела. Цілющу воду назвали «кипляче золото» - температура природного джерела сягає 75 градусів!
Подальші дослідження мінеральної води встановили, рідкісні лікувальні властивості води, що перетворило маленьке містечко Хайдусобосло на найбільший купальний комплекс у Європі.
Лужна термальна вода Хайдусобосло коричневого кольору та з характерним запахом, насичина йодом, бромом, гідрокарбонатами і різними солями, до складу гарячого джерела також входять бітум, титан, мідь, срібло, ванадій, барій, олово.
Хронічна втома, стреси, ревматизм та інші хвороби науково доведено можна вилікувати мінеральною водою.
Час для купанння у термальних купальнях (вхідний квиток 2100 Форинтів).
Збір групи.
Поселення в готель.
Ночівля.
3день
Відвідування бальнеологічного  курорту Хайдусобосло.
Час для купанння у термальних купальнях. які представляють собою 3 закритих і 4 відкритих басейни з термальною водою, яка охолоджується до різних комфортних для організму температур.

Вільний час.
Ночівля.
4день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в термальні купальні Егерсалок - це невеличке селище, що в 6 км від міста Егер. Розташоване воно в долині річки Салок біля підніжжя гір Матра і Бюкк.Секрет популярності селища Егерсалок криється у красі оточуючої природи.Перший термальний колодязь було пробурено в 1961 році, другий – в 1987 році. Восени 2010 року, джерела отримала імена Марії та Венделя. Жіноче ім’я на честь Діви Марії, а святий Вендель є покровителем джерел та колодязів.Сам лікувальний комплекс було відкрито в липні 2007 року на схилі пагорбу.Температура вод, що виринають з глибини 410 метрів, складає 65-68 градусів. Там, де вода роками струмує по схилах пагорбу утворилася незвичайна «шапка» з вапнякових покладів.Подібні геологічні утворення можна побачити лише в Туреччині та Америці. Ця надзвичайна вода містить 12 біологічно незамінних та 5 корисних мікроелементів для організму людини, а саме кальцій гідрокарбонат, магній, натрій, мета саліцилову кислоту.
Час для купання в термальних купальнях.

Переїзд у місто Егер - місто в стилі угорського барокко (нараховується 175 пам’ятників архітектури, серед них фортеця 13 століття, Єпископський палац 15 століття, Базиліка Св.Петра). Кілька століть містом керували місцеві католицькі єпископи (пізніше архієпископи). Тому тут збереглася велика кількість церков, храмів і монастирів. Місцеві храми вважаються одними з найкрасивіших в Угорщині, а релігія і далі відіграє визначну роль в житті міста. Героїчний захист фортеці Егеру всесвітньо відомий. Гарнізон фортеці, який разом із жінками та дітьми налічував всього 2000 осіб, відвернув штурм 150-тисячної турецької армії. І зараз, прогулюючись старими вуличками Егера, серед храмових і житлових будівель XVIII ст. у стилі бароко, рококо та цопф, можна зустріти і турецькі пам’ятники, а з середньовічної фортеці майже усюди видно вишуканий 35-метровий мінарет. Екскурсія містом  (Факультативно -10Євро).

Збір групи. При  виїзді з Егера заїдемо у знамениті винні погреби "Долина красунь", де матимемо змогу продегустувати декілька сортів хорошого  угорського вина та скуштувати смачний гуляш   під хорошу музику в приємній  атомосфері!  (Вартість факультативу 15Є)
Виїзд. Переїзд на кордон.
 
5день Прибуття в Тернопіль вранці.
            
                                               Вартість туру 110 євро+300 грн.
У вартість входить:
 - проїзд по маршруту;
 - супровід керівника групи і священника;
 - проживання в готелях 3 ночі зі сніданками;
 - медична страхівка
 У вартість не входить:
- екскурсії згідно програми
 - вхідні квитки, факультативи;
 - харчування, не передбачене готелями;
 - особисті витрати