Відпочинок на морі → Португалія - цікаві факти

Португалія – це чудовий вибір для тих, кому хочеться відкрити щось нове у Європі. Розкішні готелі з найвищим рівнем сервісу і узбережжя Атлантики, багате історичне минуле, яке сьогодні приваблює численними пам’ятками, ситна кухня для справжніх гурманів і неповторна тепла атмосфера південної країни.
Португалія


Географічне положення. Португалія розташована на південному заході Європи і займає західну частину Піренейського півострова. На сході та півночі межує з Іспанією, а з інших сторін країну омиває Атлантичний океан. До складу держави входять Азорські острови та Мадейра. Площа Португалії – 92,3 тис. квадратних км.;, столиця знаходиться в місті Лісабон. Португалія

Клімат. М’який середземноморський клімат створює неповторні умови для відпочинку. Сонячне і тепле літо в Португалії проходить без спеки, з середньою температурою 22°С, взимку холоднішає до 10-11°С. Курортний сезон – з травня до жовтня, а на острові Мадейра – цілий рік.

Мова та релігія. Державна мова Португалії – португальська. В ужитку поширені також іспанська та англійська. 97% португальців – католики.

Курорти.
Район Алгарве – це найпопулярніше місце для відпочинку в Португалії. Тут гостей чекають найчистіші Португаліяпляжі атлантичного узбережжя та найрозкішніші готелі, величезні аквапарки і море розваг. Курорти Албуфейра, Кватейра та багато інших не тільки пропонують все для ідеального пляжного відпочинку, а і тішать яскравим колоритом.

Острів Мадейра зустріне теплою погодою в будь-яку пору року, а незабутньою красою місцевої природи Ви зможете помилуватись під час екскурсій в національні парки. Португалія

Лісабонська Рив’єра об’єднує курорти Ешторіл, Кашкайш, Каркавелуш, Гіньшу та ін. Відпочинок тут – для тих, хто прагне поєднати приємне з корисним. Адже окрім широких пляжів і бірюзових хвиль тут знаходиться багато історичних та природних пам’яток, які захоплюють своєю красою і мальовничістю.

На курорти Азорського архіпелагу відправляються зазвичай ті, хто шукає спокою і усамітнення, оскільки ці маленькі острови в океані ще не стали популярною «меккою» для туристів і приваблюють затишною атмосферою.

Лісабон – місто контрастів, де чарівні старовинні палаци і сучасні споруди поєднуються на диво гармонійно. Тут можна відвідати парки та музеї, а також відомий квартал Байру-Алту, де життя вирує після заходу сонця. Португалія

Що варто знати про Португалію.

- Автобуси та поїзди – найпоширеніший транспорт, проте завжди дізнавайтесь перед поїздкою розклад руху та маршрут, оскільки вони часто змінюються.

- Грошова одиниця – євро. Найвигідніший курс запропонують в аеропорту, тому найкраще обміняти гроші зразу після прильоту. Подекуди можна розрахуватись доларами, а кредитні картки приймають фактично всюди.

- Португальці – відкриті та гостинні люди, а рівень злочинності в країні доволі низький, тому під час відпочинку можна сміливо дозволити собі нічні прогулянки.

- Португальський портвейн і мадера, високоякісне золото, предмети одягу – це найулюбленіші сувеніри туристів.