Відпочинок на морі → ОАЕ - цікаві факти

ОАЕ в світ квітучих оазисів, величезних торгові центрів та найсучасніші готелів – в ОАЕ створили всі умови для того, щоб відпочинок на березі Індійського океану запам’ятався Вам надовго.
ОАЕ


Географічне положення. Емірати займають північно-східну частину Аравійського півострова в Азії. На південному заході проходить кордон з Саудівською Аравією, на південному сході – з Оманом. Східне узбережжя омивають хвилі Індійського океану, а на півночі держава має вихід до Перської затоки. Площа ОАЕ – 83,6 тис. км². Столиця – Абу-Дабі.

Клімат. Тропічний та субтропічний сухий клімат дозволяє насолоджуватись сонячною погодою та «вічним літом». Оптимальна для європейців температура та вологість – з жовтня до травня. ОАЕНайкраще планувати поїздку в ОАЕ саме на цей період, оскільки влітку температура в різних районах піднімається до 40-50°С і спека заважає повноцінно відпочивати людям, які не звикли до таких умов.

Мова та релігія. Державна мова – арабська, поширені також гінді, фарсі та англійська. Іслам має статус офіційної релігії.

Курорти. Один з найвідоміших курортів Дубай – це найбільші у світі торгові центри та розкішні пляжі, гостинне ставлення до туристів і яскраве нічне життя, яке примусить ОАЕВас забути про сон. Дубай Джумейра – чарівне місто в обіймах зелених парків і сапфірового океану. Тут переважно знаходяться фешенебельні 4- та 5-зіркові готелі і найдорожчі у світі, яким умовно присвоїли «7 зірок».

Щоб помилуватись красою гір, відправляйтесь в живописний емірат Фуджейра, а найбільше історичних пам’яток, музеїв і галерей знаходяться в Шарджі. Розвинуту інфраструктуру пропонує туристам столиця Еміратів, Абу-Дабі. Спокійний відпочинок без шоппінгу, велелюдності та гучних розваг пропонують Аджаман, Корфаккан ОАЕчи Умм Аль Кувейн. Рас Аль Хаймак приваблює унікальними спа-центрами, а Аль-Аін – знамените місто-сад дарує можливість побувати в справжньому оазисі серед пустелі.

Що варто знати про Об'єднані Арабські Емірати.

- Грошова одиниця країни – дирхам, проте долари приймають фактично всюди.

- В Еміратах дуже прискіпливо ставляться до візи: турист перед приїздом отримує лише її копію, яку повинен зберігати весь час – без неї він не зможе покинути країну.

- Потрібно завжди виявляти повагу до віросповідання та традицій місцевого населення. Особливо це стосується Рамадану – мусульманського посту. В цей час заборонена музика, а вживання їжі, куріння чи навіть жування гумки в громадських місцях сприймають вкрай негативно. Найбільш вільно туристи можуть поводитись в Дубаї, а от в еміраті Шарджа Вас чекають певні заборони і повна відсутність спиртного, навіть в готелях.
ОАЕ

- Для багатьох туристів основною принадою відпочинку в Еміратах є шоппінг. Бутіки чи не кожної марки світу можна знайти в Дубаї та Дейрі, а величезні торгові центри вражають масштабами та асортиментом.

- Ще одна принада відпочинку в ОАЕ – найбільші в країнах Середнього Сходу аквапарки, де можна захоплююче провести час всією сім’єю.
Ми рекомендуєм Вам відвідати цей дивовижний світ при любих обставинах, тепер ОАЕ зі Львова теж можливий в нашому місті, появились нові, прямі рейси.