Відпочинок на морі → Іспанія - цікаві факти

Країна величних замків і палаців, відважних тореадорів та пристрасного фламенко, запальних фестивалів та золотих пляжів – Іспанія не дарма входить в трійку найпопулярніших туристичних країн світу і щороку приваблює все більше туристів.
Іспанія


Географічне положення. Держава знаходиться на Піренейському півострові та сусідніх островах (Балеарські і Канарські). Західний кордон з Португалією, а північний – з Францією та Андоррою. Загальна площа країни – 504,8 тис. км². Столиця – Мадрид.Іспанія

Клімат. Велика територія та різноманіття рельєфу вплинули на те, що кліматичні умови Іспанії значно відрізняються в залежності від регіону. На узбережжях переважає помірний середземноморський клімат зі спекотним літом (23-29°С) і прохолодною зимою (0°С ). Сезон тут триває з березня до жовтня, а на Канарських островах погода круглий рік підходить для пляжного відпочинку.

Мова та релігія. Офіційна мова – іспанська, для спілкування з туристами використовують також англійську та французьку. Основна релігія в Іспанії – католицизм.

Курорти. Найбільше пам’яток, унікальних мистецьких, архітектурних та природних скарбів Іспанії зосереджені в столиці країни, величному Мадриді та чарівній Барселоні. Королівський палац та базиліки, християнські храми і вражаючі площі, Іспаніяоточені старовинними будівлями, арена для кориди, музей Прадо, де зібрані шедеври світового живопису – це лише маленька часточка принад Мадриду. В Барселону ж можна їхати просто для того, щоб побачити розкішний і монументальний Храм Святої Родини.

Колоритні і багатолюдні Ібіца та Малага – визнані у всьому світі центри туризму, де переплітаються блакитне море і море розваг на будь-який смак. Якщо Ібісу обожнює молодь, то на острів Мальорка відправляються переважно для сімейного відпочинку. Готелі на березі моря, широкий діапазон цін і спокійна атмосфера якнайкраще сприяють релаксації. ІспаніяМилуватись найкрасивішими морськими краєвидами можна в Мелільї та Сеуті, а зануритись в колорит іспанських релігійних свят і народних гулянь дозволить поїздка в Сарагосу чи Севілью.

Що варто знати про Іспанію.

- Для поїздки потрібно оформити шенгенську візу.

- Якщо іспанці пропонують Вам залишитись на сніданок в гостях чи перекусити разом в поїзді, можете сміливо відмовлятись, оскільки така пропозиція – просто норма етикету. Проте, якщо вона прозвучить три рази, то до Вас звертаються серйозно та щиро.Іспанія

- Пунктуальність тут не обов’язкова, тому не дивуйтесь, якщо хтось запізнюється на зустріч на 15-20 хвилин.

- Зазвичай з 13:00 до 16:00 магазини, банки та більшість закладів не працюють (за винятком великих супермаркетів). Це – період сієсти, післяобіднього відпочинку. В цей час також не заведено ходити в гості.

- Іспанія – чудове місце для шоппінгу, бутіки найвідоміших брендів і розпродажі дозволять оновити гардероб за останнім писком моди. Також звідси привозять вина та сири, знамениту шинку «хамон», сувенірну продукцію, місцеве мереживо та вишитий шовк.