Відпочинок на морі → Індія - цікаві факти

Індія – це яскраві традицій і монументальні храми, східна філософія і витоки древніх релігії, засніжені вершини Гімалаїв і сині океанські глибини. Це країна контрастів, де можна зануритись в найезкотичнішу казку.

Географічне положення. Золотисте узбережжя Індії – одне з найдовших у світі, адже півострів Індостан, де вона розташована, з трьох сторін омивають Індійський океан, Аравійське море та Бенгальська затока. На півночі країна межує з Непалом, Бутаном та КНР, на північному заході – з Пакистаном та Афганістаном. Морський кордон на півдні відділяє Індію від Шрі-ланки та Індонезії. Загальна площа – 3,29 млн. км². Столиця розташована в Нью-Делі. Індія

Клімат. Погодні умови Індії у різних районах значно відрізняються. Місцевий клімат - мусонний та тропічний. Найсприятливіший період для відвідин країни – з жовтня по березень. Це «прохолодна пора», коли температура коливається від 20 до 30°С, а дні сонячні. З квітня до вересня температура та рівень вологості піднімаються, а в червні починається сезон рясних дощів.

Мова та релігія. В Індії дві державні мови – хінді та англійська, тому при потребі туристам буде легко порозумітись з місцевим населенням. Понад 82% жителів Індії зараховують себе до індуїстів, 12% сповідують іслам, решта населення – інші релігії. Індія

Курорти. Під час відпочинку тут на Вас чекають витончені храми і колоритні фестивалі, розкішні готелі, де можна відчути себе стародавнім правителем, і затишні бунгало на узбережжі, живописні пейзажі, бурхлива зелень джунглів та високі пальми, каскади водоспадів і золотисті пляжі з дрібним піском.

Південь штату Гоа, найпопулярнішого серед туристів, вибирають для спокійного відпочинку класу «люкс», північна частина – улюблене місце молоді. Гуджарат приваблює найдовшим узбережжям (1600 км). Окрім Гоа та Гуджарату, найвідоміші курорти Індії – Гопнат, Керала, Ковалам, Карнатака, Карвар, Девбах, Мальпе, Тамілнад, Маріна-Біч та Орісса. Індія

Що варто знати про Індію.

- Кухня Індії дуже різноманітна, тому кожен турист зможе знайти собі щось до смаку. На півночі країни більш поширені м’ясні страви, на півдні – овочеві. Проте будьте уважними: національна їжа зазвичай дуже гостра, приготована з використанням великої кількості спецій, прянощів і приправ.

- Тут варто якомога частіше мити руки, а також всі продукти, які ви збираєтесь споживати. Воду з крану не використовуйте – у ній міститься багато бактерій, натомість мінеральна чи кип’ячена вода допоможе Вам уникнути багатьох неприємних наслідків. Також впевнено відмовляйтесь куштувати шматочки розрізаних фруктів на ринку та страви з сирими овочами.

- Як і в більшості східних країн, відкритий та обтислий одяг в Індії не прийнято носити, особливо це стосується жінок. Проте Ви зможете без проблем потрапити в більшість храмів, якщо будете відповідно виглядати.

- Вироби з природних матеріалів, прикраси, розкішні тканини, спеції та чаї – це те, що привозять з Індії в якості сувенірів. Торгуватись потрібно завжди і всюди, окрім великих магазинів.