Відпочинок на морі → Греція - цікаві факти


Греція відпочинок
Величні пам’ятки античності, узбережжя, оповиті міфами і легендами, та морські хвилі барви бірюзи – все це чекає на Вас у Греції, землі давніх богів і героїв, а також – країні сиру, вина, запальних танців і відкритих людей.


Географічне положення. Площа країни– 132 тис. км². Вона розкинулась на півдні Балканського півострова та сусідніх островах. Південне узбережжя Греції омиває Середземне море, західне – Іонічне, а східне – Егейське. На півночі держава межує з Македонією, Туреччиною і Болгарією, на заході проходить кордон з Албанією. Столиця – місто Афіни. Греція відпочинок


Клімат. Субтропічний та середземноморський клімат створив тут чудові умови для відпочинку. Період дощів припадає на осінь та зиму, а в літні місяці Вас тішитиме сонячна погода і лагідне тепле море. Середня температура влітку – 30°С, взимку – 4-12°С. Насолоджуватись купанням можна з травня по жовтень.


Мова та релігія. Державна мова – грецька, англійську тут розуміють і використовують для спілкування з туристами. 98% жителів Греції зараховують себе до православних християн.


Курорти. Місцеві курорти пропонують відпочинок на будь-який смак, проте їх об’єднує найвищий рівень сервісу і любов до охайності. Тому не дивно, що грецькі пляжі та море – одні з найчистіших у Європі. Греція відпочинок

Основні туристичні точки: острови Крит, Родос, Керкіра та Евбея, півострів Пелоппонес та Халкідіки, архіпелаг Кіклади, Іонічні острови. Окрім сотень кілометрів чарівного узбережжя відпочинок у Греції – це безліч пам’яток старовини, цілющі термальні води, захоплюючі екскурсії, наскельні монастирі, гірські прогулянки, екзотична природа та колоритна національна кухня. Пропонуємо острів Кріт

Незабутні враження принесе візит в Афіни

Греція відпочинок
– колиску цивілізації Заходу. Тут знаходяться Акрополь, Парфенон, Храм Зевса Олімпійського та інші всесвітньо відомі пам’ятки і музеї. Греція відпочинок зі ТЕРНОПОЛЯ

Що варто знати про Грецію.


- Для в’їзду в державу потрібна шенгенська віза.
- Грошова одиниця – євро. Кредитні картки приймають лише у великих містах, тому краще завжди мати при собі готівку.

- Греки дуже доброзичливо ставляться до туристів, тому достатньо дотримуватись загальноприйнятих правил поведінки і жодних проблем у Вас не виникне. Греція відпочинок зі Тернополя.
- Попри спекотний клімат не забувайте, що для відвідин місцевих храмів і монастирів потрібно вибирати скромний одяг. Жінкам не можна заходити в церкви в штанах, міні-спідницях та шортах.

- Якщо Ви вирушаєте на шоппінг, то зверніть увагу: з 14:00 до 17:00 всі магазини закриті. Це – час післяобіднього відпочинку, сієста, коли через спеку вулиці порожніють аж до вечора. Зате нічне життя в Греції надзвичайно бурхливе – Греція відпочинок зі Тернополя таверни, клуби і дискотеки переповнені людьми, адже комунікабельні греки обожнюють спілкуватись і танцювати. До речі, не пропустіть можливість побачити грецькі народні танці (сиртакі та ін.)!

- Найпопулярніша продукція, яку туристи купують в якості сувенірів – це вино та кава, оливки і оливкова олія, різноманітні сири, кераміка та інші вироби місцевих майстрів, золоті прикраси тощо.