Відпочинок на морі → Болгарія - цікаві факти


В будь-яку пору року відпочинок у Болгарії принесе Вам насолоду, релакс та яскраві враження. Влітку тут зустрінуть теплі хвилі Чорного моря, чисті пляжі і розмаїття розваг, а взимку – висококласні гірськолижні курорти, цілюще морозне повітря та засніжені вершини.


Багата історія цього краю налічує тисячі років, а сьогодні тут створили всі умови для насиченого відпочинку. В поєднанні з гнучкими цінами на місцевих курортах ці фактори приваблюють в маленьку балканську країну туристів з усього світу.

Болгарія відпочинок ціни
Географічне положення. Загальна площа Болгарії - 110,9 тис. кв. км. Східну частину країни омиває Чорне море. На півночі проходить кордон з Румунією, на півдні – з Грецією та Туреччиною, а західні райони межують з Сербією та Македонією.


Рельєф. Горбисті території тут чергуються з рівнинами та долинами, а гірські хребти та масиви подекуди спускаються аж до моря. Завдяки різноманітності рельєфу чарівні місцеві краєвиди не залишать байдужим жодного туриста.


Клімат. Для Болгарії характерний помірно-континентальний клімат, який на півдні країни наближений до середземноморського. Температура взимку коливається від 0 до -7°С. А влітку погода м’яка і приємна, середня температура – 25-28°С. Тому, якщо Ви не любите спеку, то відпустка чи канікули в Болгарії стануть для вас чудовим вибором. Найкращий період Болгарія відпочинок ціни для відпочинку на морському узбережжі – з травня по жовтень. У цей час Вас чекає сонячна і тепла погода та мінімум опадів. Дощовий період тут припадає на перший та останній місяць купального сезону.


Населення. Населення Болгарії становить 9 мільйонів, з яких 1 мільйон проживає в столиці країни, місті Софія.Мова та релігія. Офіційна мова держави – болгарська, проте розповсюджена також російська, англійська і німецька. Близько 85% населення країни сповідують християнство (православ’я), решта 15% - іслам та інші релігії.Болгарія відпочинок ціни
Курорти. Морські курорти Болгарії розташовані в одному районі, неподалік від міст Варна і Бургаса.


Золоті Піски – це курортний комплекс, назва якого говорить сама за себе. Чарівне узбережжя з дрібним кварцовим піском золотистого кольору є однією з найпопулярніших туристичних точок Болгарії.


Якщо Вас приваблює неповторна атмосфера давнини, тоді вибирайте для відпустки Несебр. Це курортне місто засноване понад 5 тисяч років тому і є одним із найдавніших у Європі! Окрім духу старовини, тут Вас чекають неймовірно красиві пляжі, які неодноразово виборювали нагороди міжнародних конкурсів.


Відправляєтесь у відпустку з дітьми? Сонячний Берег чекає на Вас! 6 км чистих золотих пляжів, неглибоке спокійне море та розвинута інфраструктура подарують яскравий відпочинок і для малечі, і для батьків. Також сюди їдуть прихильники водних лиж, віндсерфінгу та інших водних видів спорту. А Обзор – ідеальне місце для оздоровлення, спокійне і затишне. Цей курорт оточений лісистими горами, які створюють особливий мікроклімат з цілющим повітрям.