Паломництво за кордоном → Весь Ізраїль за 6 днівПаломницький тур
«Весь Ізраїль за 6 днів»

Вильоти: 26 лютого 2018;
                 19 березня 2018;
                 23 квітня 2018;
                 14 травня 2018;
                 07 червня 2018;
                 10 липня 2018

 
1-й день


 
     Зустріч туристів представником туристичної фірми в аеропорту.
     Приліт в Тель-Авів - міжнародний аеропорт ім. Бен – Гуріона, зустріч з представником в залі аеропорту.
     За умов раннього вильоту додатково:
     Головний монастир ордену кармелітів «Стелла Маріс». Гора Кармель, місце Іллі пророка.  Хайфа. Бахайські Сади трансфер в готель.
     Трансфер до готелю. Вечеря. Ночівля.
 
2-й день 
     Сніданок. Звільнення номерів готелю. Виїзд з речами. Ранній виїзд.
     Виїзд на екскурсію: Гора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді. Табха - місце чуда примноження хлібів і риб. Йордан - місце хрещення. Обмивання у водах Йордану. Кана Галілейська – відоме з Біблії поселення в Галілеї, де був Шлюб в Кані Галілейській і де Ісус зробив своє перше чудо: втілення води в вино.
     Назарет, Базиліка Благовіщення, церква споруджена на тому місці, де Архангел Гавриїл благовістив Діву Марію. Одна з найбільших християнських церков Близького Сходу.
     Вечеря. Ночівля.         
 
3-й день

 
     Сніданок.
     Звільнення номерів готелю. Виїзд з речами.
     Виїзд на екскурсію: Хресна дорога (ViaDolorosa, Дорога Скорботи) - шлях, по якому йшов Спаситель до місця Своєї Хресної смерті. За православною традицією, Хресна дорога починається від Преторії - там за часів Ісуса Христа знаходилася в'язниця, в якій утримували в'язнів перед судом Римського прокуратора Понтія Пілата. Храм Гробу Господнього - християнська церква, на місці якої, за християнською традицією, було розп'ято і поховано Ісуса Христа і де він потім воскрес.  
     Гора Сіон, могила царя Давида. Дорміціон - місце Успіня Богородиці.
     Стіна Плачу - збережена західна стіна Старого міста, залишки першого і другого Єрусалимських храмів, біля яких молився Ісус Христос.
     Вечеря. Ночівля.
 
4-й день

 
     Сніданок.
     Виїзд на екскурсію: Панорама Єрусалиму. - Домінус Флевіт, місце, де Христос оплакував майбутню долю Єрусалиму. Гефсиманский сад сьогодні - це невелика ділянка раніше великих посадок оливкових дерев на Оливній горі. Тут збереглися вісім знаменитих олив, які росли ще за часів Ісуса.
     Гробни́ця Богоро́диці - одна з найбільших християнських святинь, гробниця в скелі, де була похована Пресвята Богородиця. Знаходиться в Гефсиманії, у підніжжя західного схилу Оливної гори, близько від Церкви Всіх Націй, у Кедронській долині Єрусалима. Над гробницею надбудована печерна церква Успіння Богородиці.
     Храм Різдва́ Христо́вого - є одним із найстаріших безперервно діючих християнських храмів світу та разом з Храмом Гробу Господнього входить до числа головних християнських святинь Святої Землі і світу в цілому.
     Печера св. Блаженного Ієроніма.  Церква Св.Катерини, саме ця базиліка використовується в якості тієї, де відбувається щорічна Різдвяна меса, яку дивиться по ТБ весь християнський світ.
     Молочний грот – одна з найбільш відвідуваних святинь Святої Землі, до якої прагнуть потрапити паломники з особливою молитовною потребою – благати Пресвяту Богородицю про ласку материнства, зцілення від недугу непліддя, щасливе дітонародження. Це місце, де безнадія і відчай відступають перед благодаттю довіри до Бога і сподівання на Його безмежну милість. Це місце незбагненного чуда, яке свідчить, що діти приходять у світ із Божої волі і Божої ласки.
     Вечеря. Ночівля.
 
5-й день


 
     Сніданок.
     Виїзд на екскурсію: Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя.       Ейн-Карем, Церква Відвідин - побудована над місцем будинку батьків Івана Хрестителя. Тут зустрілися Діва Марія та Єлизавета. Церква святого Івана Хрестителя. Відпочинок на Мертвому морі. Відвідання фабрики або магазину з демонстрацією продукції Мертвого моря.
     Вечеря. Ночівля.

 
6-й день
 
     Сніданок
     Звільнення номерів готелю.
     Виїзд на екскурсію з речами:
     Переїзд в Тель-Авів - Яффо. Прогулянка по старому місту Яффо і церква Святого Петра.
     Вільний час. Відпочинок на Середземному морі.
     Виїзд в аеропорт Бен – Гуріона.

Вартість 730 $
Додатково пропонуємо страхівку від не пропуску – 640 грн
 
Вартість включає:  Додатково оплачується:
  • Проживання в готелі 3*,4 *;
  • Авіапереліт Київ - Тель-Авів - Київ;
  • Харчування - HB;
  • Екскурсії згідно програми
  • Супровід духовного керівника групи на території Ізраїлю;
  • Страхівка.
  • Чайові водієві і гідові, вхідні квитки на екскурсійні об'єкти за програмою, обов'язковий збір - 50 $


* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму.
* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто. Туроператор лише забезпечує туриста документами які підтверджують його приналежність до туристичної групи (авіаквитки, страховки, ваучера і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у вїздіі, тур оператор не компенсовує вартість туру у жодній його частині.