Паломництво за кордоном → ПАЛОМНИЦТВО В ТУРЕЧЧИНУ "ДО ВИТОКІВ ХРИСТИЯНСТВА" (ЕКОНОМ)

ПАЛОМНИЦТВО В ТУРЕЧЧИНУ "ДО ВИТОКІВ ХРИСТИЯНСТВА"
(ЕКОНОМ програма)


Галатская башня: описание, история, экскурсии, точный адрес

  23 -28 листопада 2020 р.
 29 грудня 2020 - 3 січня 2021 р.

 
 1 день 7:00 Виїзд з Тернополя. Перетин україно-румунського кордону. Переїзд в Туреччину
 2 день
Прибуття в  у СтамбулПересування по місту громадським транспортом!  
Свята Літургія в одному із храмів міста.
Оглядова екскурсія. 
Стамбул розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперії. Чотири дні в цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, холму Едітепе, звідки видно Стамбул з висоти пташиного польоту, церкви св. Ірини, Гранд базару, могили Роксолани, храму св. Георгія – резиденції Вселенського Патріарха та інших пам’ятних місць.
Поселення в готель. Ночівля в готелі. 
 3 день
Сніданок в готелі.
Запрошуємо Вас на екскурсію "Стамбул - колиска Християнства" 
Великий Константинополь - джерело християнської віри. Більшість старовинних «Стамбульських» церковних перекладів були зроблені турецькими султанами в мечеті. Однак зміни багатьох із них торкнулися лише зовнішньог вигляду, а всередині залишалося все, як і було. Тут можна знайти храми практично всіх конфесій. Під час екскурсії Ви ознайомитеся з основними святинями християнського світу в  Стамбулі: церква святих Сергія і Вакха, церква Богоматері Влахернської, монастир Хора, церква Святого Стефана, церква Святого Георгія, церква святого Пантелеймона.
Вільний час у Стамбулі.
 
* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (45€ / 40€)
Фешенебельні вілли району Бебек, помпезні палаци османських правителів, розкішні сучасні готелі і ресторани на берегах протоки, голоси муедзинів, які доносяться з мінаретів відомих мечетей Сулейманіє і Ортакей, свіжий морський бриз одного з найбільших міст в історії людства – це лише частина того, що вас очікує.
Дивлячись на Стамбул з корабля, який проносить вас по Босфору, можна побачити те, чого не видно з берега, відчути атмосферу справжнього східного колориту з нотками європейської стриманості і азіатського шуму мегаполісу.
Під час цього круїзу з вечерею по нічному Босфору ви зможете спробувати одні з найбільш вишуканих страв місцевої традиційної кухні.
Пропливаючи по азіатському і європейському узбережжям протоки, ви зможете помилуватися чудовим видом на Стамбул і його визначні пам'ятки, включаючи палац Долмабахче, Чираган-Палас, фортеця Румелі, Босфорську міст і ін.
Це один найнезабутніших способів чудово провести вечір в Стамбулі
Повернення в готель, ночіівля в готелі
4 день
Сніданок в готелі. 
Свята літургія в українській церкві в Стамбулі.
Запрошуємо Вас на екскурсію "Сулейман і Роксолана - Золотий Вік"  
Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана.
Вільний час. 
 
 
Стамбул, як і загалом Туреччина, славиться шопінгом… І ми теж його не пропустим! Запрошуємо в торговий комплекс Forum Istanbul (трансфер - 8€) 
Торговий центр Форум (Forum Istanbul) - великий торгово-розважальний центр в районі Стамбула Бешикташ. На території в 495 ти. кв.м. розмістилося понад 280 магазинів, океанаріум, парк розваг LEGOLAND, кінотеатр, боулінг, кафе та ресторани...
Поверення в готель, ночівля в готелі. 
 5 день
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Свята літургія в українській церкві в Стамбулі.
Вільний час. Пересування по місту громадським транспортом!  
У вільний час рекомендуємо:
 - відвідати Палац Топкапи - 18€ 
Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану.
Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани.
Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці  побільшало у рази. Адже  більшість епізодів знімали саме тут.
 
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (8€  + вх. кв 4€)
Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
 
• Палац Долмабахче (7€  + вх. кв 10€)
Палац Долмабахче, елегантний палац на берегах Босфору, є однією з найбільш пишних споруд Османської імперії 19 століття.
Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Султану Абдул-Меджиду цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко – прикрашає береги Босфору, в чому ми зможемо з легкістю переконатися.
Збір групи. Посадка в автобус, виїзд. Нічний переїзд автобусом.
 6 день Переїзд на Україну. Прибуття в Тернопіль пізно вночі, орієнтовно 24:00.
 23-28 листопада 2020р. Вартість 120Є+300 грн.
29 грудня - 3 січня 2021р. Вартість 140Є+300 грн.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;
-сніданки після ночівель в готелі.
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- медичне страхування (програма Light – 250  грн, Standart – 350 грн, ), за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
 - Турпакет  – загалом 35 € (обов'язкова оплата). 
          В турпакет включено:
                 - оглядова екскурсія, 
                 - екскурсія Стамбул - Колиска Християнства,
                 - екскурсія  Сулейман і Роксолана - Золотий Вік 
;-харчування, не передбачене готелями;
-приватні витрати.
 
Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім туристам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.