Ескурсійні тури → Віват Париж! (0)

                      Віват Париж!

Львів – Краків – Дрезден – Люксембург - Париж – Версаль – Нормандія – Прага – Львів

     21.09.2013 12.10.2013 26.10.2013* 30.11.2013 28.12.2013*
  1 день Прибуття до Львова. 8:00-8:30 – виїзд. Перехід кордону.
Транзитна ночівля на території Польщі. Нічліг.
  2 день Сніданок. Екскурсія по Кракову - місту чарів і магії: кажуть, що тут діє магічна сила, пов'язана з розміщеним там святого каменя, якому приписується велика могутність.
Відвідайте найпотаємніші місця колишньої королівської столиці Польщі. Пройдіться Королівською дорогою до Вавеля - резиденції королів починаючи з другої половини ХІ ст., пізніше названий польським Акрополем. Завітайте в Кафедральний собор (1364 р.), де проходила коронація і похорони майже всіх польських королів. На вежі Сигізмунда висить найвеличніший польський дзвін - Сигізмунд.
Відчуйте старовинну атмосферу, проходячи біля Флоріанських воріт і Барбакана.
Зануртеся в середньовіччя на площі Ринок, не забуваючи зайти в Сукенніци (стилю Ренесанс) - суконні ряди, де почали торгувати ще в ХІІІ ст.
Прислухайтеся, що говорить Вам серце, дивлячись на вівтар Віта Ствоша в 700-літньому Маріатскому костелі.
Collegium Maius. Головний корпус Ягеллонського університету, споруджений 1400, один з найстаріших університетів Європи, випускником, якого був Микола Коперник і інші.
А ще Ви почуєте звуки дзвіниці базиліки Діви Марії «хейнал», яка раптово обривається. За переказами - це гра трубача, який побачив що наближаються татарські війська і хотів попередити мешканців міста, але його вбиває татарська стріла ...

Вільний час.Рекомендуємо на вибір:
Екскурсію в одну з найяскравіших пам'яток ЮНЕСКО в Польщі, в «Соляні шахти Велічка» (факультативно - 30 €/20 €) - творіння природи і людини. Творіння природи - сіль і її кристали, а творіння людських рук - каплиці, скульптури і люстри з солі. Це все є скарбом світової культури. Соляна шахта є також музеєм гірничої техніки, що походить з 13 століття.
Також рекомендуємо екскурсію в Вавельський замок (факультативно - 30 €/25 €) - місто-фортеця на підвищенні, «польський Кремль», резиденція князів, їхніх коронацій і тризн, твердиня польськості ще з X століття. У Вавелі можна провести не одну годину, розглядаючи кожну найдрібнішу деталь.
Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Нічліг.
  3 день Сніданок. Виселення з готелю.
8:00 - їдемо до Дрездена - стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це власне і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" – ("Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею – вхідні квитки 10 €). Вільний час.
Переїзд на транзитну ночівлю на території Німеччини. Пізнє поселення. Нічліг.
  4 день Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (15 €/10 €). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину. Чудові архітектурні споруди різних епох, мальовничі пейзажі, повноводні річки, величні замки і краще в світі вино. Історичний центр, оточений прекрасним парком, довкола якого височіють старовинні кріпосні стіни і башти. Люди живуть в кам'яних будиночках з черепичним дахом. Стіни будинків обвиті виноградною лозою, а на вікнах квітнуть веселі братки і ніжні петунії. З вулиці пахне теплим хлібом і солодощами. Приїжджавши до Люксембурга, туристи потрапляють в справжню казку.
Для всіх бажаючих поїздка в місто Еперне (35 Є). Еперне, розташоване у самому серці виноградників, рахується столицею шампанських вин. У підвалах цього міста знаходиться справжня скарбниця "рідкого золота". Тут знаходяться самі відомі "дома" виробників шампанського. Під час екскурсії ви побачите виробничий процес виготовлення вин, а також, найкраща частина програми - дегустація французького Шампанського.
Переїзд в Париж. Приїзд в Париж. Знайомимось з Парижем.
Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу. Париж стає рідним з першого погляду ... Паризькі прогулянки заводять у минуле, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з шикарних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце щемливим трепетом: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі... Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів...

Рекомендуємо:
Відвідати найзнаменитішого у світі музей парфумів - Музей парфумерії «Фрагонар» (Musée Fragonard) - розташований поблизу Гранд Опера на вуличці Скриб (9 rue Scribe, Paris). Музей відомий як унікальна паризька визначна пам'ятка, впевнено займає провідне місце серед таких шедеврів, як Лувр і Версаль. Це не просто знаменитий у світі музей ароматів, але і величезний центр краси. Це храм запахів, заснований фірмою Parfumerie Fragonard. Саме в музеї Fragonard ви дізнаєтеся історію створення парфумів, призначення усіляких флакончиків і перегінних апаратів, про «носів» - дивовижних людей, здатних розрізняти кілька сотень запахів. Сьогодні у світі всього 400 «носів» - приблизно половина з цих унікальних людей працює у Франції.

Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15 €) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Або побачити Париж з висоти Ейфелевої вежі - пам'ятка сміливої інженерної думки: 7000 тонн залізних мережив, піднімається на 300-метрову висоту!
Поселення в готель. Нічліг.
  5 день Сніданок. Вільний час в Парижі.
Для бажаючих відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією - 30/20 €) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана багатюща колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Рекомендуємо екскурсії на вибір:
Поїздку по Нормандії (60 € / 50 €). з відвідуванням міст Руан - столиця нижньої Нормандії, тут в Палаці Правосуддя судили легендарну Жанну Д'Арк. Нас чекає екскурсія по місту, після якої ми поспішаємо в Онфлер - приморське містечко, де можна спробувати морепродукти, улюблене місто художників імпресіоністів, Довіль і Трувіль - північні курорти Франції, в літній період ми проведемо 1-1,5 години на пісочному пляжі Ла Маншу (рекомендуємо брати купальні костюми) ...
Поїздку в Версаль (40/30 €) - Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... примха молодого Короля Сонця ....

Здійснити чарівну мандрівку в Фонтенбло (45 €/40) - одну з найстаріший королівських резиденцій. Влітку, коли священні камені Європи розжарені і пашать жаром, стратегічно вірне рішення - втекти з Парижа у Фонтенбло, де багато води, море зелені і квітів. За свою довгу історію Фонтенбло обріс легендами і, як годиться старовинному замку, дав притулок цілому сонму привидів....Крім того, Фонтенбло - одна з чотирьох улюблених резиденцій Наполеона I. Фонтенбло - справжнє відкриття для любителів історії та мистецтва.
Після поїздок у вечері Монмартр (20/15 €) з оглядом базиліки Сакре-Кер, площі Тертр, вулиці Лепік, млини Мулен Галетт.
Для всіх любителів нічного життя пропонуємо відвідати всесвітньо відоме Мулен Руж (від – 150 €/100 Є).
Самостійне повернення до готелю. Нічліг.
  6 день Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час. Рекомендуємо на вибір:
- Відвідування ДІСНЕЙЛЕНДУ (70/65 €). Чарівний світ мультфільмів, анімаційних героїв і захоплюючих атракціонів чекають на Вас. Ця поїздка захопить не тільки дітей, але й дорослих.
- Відвідати вежу Монпарнас (20/15 Є) - хмарочос в Парижі з оглядовим майданчиком на висоті 209 м. Звідси ви можете дивитися на Ейфелеву вежу, не задираючи голови, або як говориться в рекламному проспекті, "Єдине місце в Парижі, з якого ви зможете побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту".
18:00 - виїзд з Парижу.
Нічний переїзд в Прагу по території Німеччини.
  7 день Приїзд в чарівну й неповторну Прагу. Екскурсійна програма "Старе місто" - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів.
Вільний час. Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 15 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
Рекомендуємо прогулянка на кораблику (25 €, екскурсія + вечеря). Прогулянка нічною Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.
Переїзд на нічліг на території Польщі. Нічліг.
   8 день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на українсько-польський кордон. Прибуття до Львова (орієнтовно після 23-00).
               Вартість туру 360 €
У вартість пакета входить:
проживання із сніданками;
всі екскурсії по програмі;
супроводження представником фірми;
проїзд автобусом по маршруту.
 
 У вартість пакета не входить:
проїзд в громадському транспорті;
факультативні екскурсії;
харчування, непередбачене програмою;
вхідні квитки;
консульський сбір 35 € + 240 грн
особисті витрати;
медичне страхування 50 грн;