Ескурсійні тури → Тур у Париж та Амстердам Економ


Тур у Париж та Амстердам (Економ
)

Львів - Берлін - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам - Париж - Діснейленд - Прага - Львів

А К Ц І Я
240€ / 220€
1 день

 
     Виїзд з Тернополя
     Нічний переїзд в Берлін.
 
2 день
 
     Приїзд в Берлін.
     Пішохідна екскурсія по Берліну (10€) - по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, тобто найкрасивіші і потаємні куточки відкриті для нас. Неперевершена будова Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму ...

     Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
     - Музей Пергамон - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі! (25€/20€)
     - Рекомендуємо екскурсію вечірній Берлін (10€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішої площі Берліна: Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...
     Переїзд в транзитний готель.
 
3 день
 
     Сніданок. Виселення з готелю.
     Переїзд в Амстердам.
Переїзд в Амстердам - ​​дорогоцінній камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
 

     Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
     - Прогулянку по мальовничих "Каналах Амстелу" (15€) .З борту катера місто виглядає ще загадковіше. Ми побачимо "танцюючі будинки», пропливемо по каналах Амстердаму, зайдемо в гавань міського порту ... Нам розкажуть як розвивалось і розросталося місто протягом століть.
     - Запрошуємо «По глибинці "Голландії»! (20€/15€). Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам - ​​це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовки - краще сувеніра годі шукати ... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - ​​чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якої живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами!
     - Вечірня екскурсія «Під світлом червоних ліхтарів ...» (10€) - прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми пройдемо по найцікавішому і прихованому від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів, дізнаємося про таємниці життя його мешканців!
     А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театр "Касса Росса" (вх. Квиток від 35€) !!!
     Повернення в готель. Ночівля.
 
4 день

 
     Сніданок. Виселення з готелю.
     Вільний час.
     У вільний час ми рекомендуємо (в програмі туру в період з 15.03.18 до 20.05.18) відвідати парк Койкенкоф (25€/20€). Відвідування парку - це одна з головних причин, щоб відвідати Нідерланди. Парк Койкенкоф - це численні оранжереї, квіткові поля, зелені галявини і озера за якими плавають лебеді. Це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! Чарівне місце.
     - Або об'єднаєте основні визначні пам'ятки Амстердаму з відвідуванням типової голландської провінції - міста Утрехт і його знаменитого замку Де Хаар (25€/20€). Невелика провінція Утрехт (Utrecht) включає в себе старий центр Утрехта, який чудово зберігся - мініатюрне місто-держава, що складається з трьох ліній каналів, і маси навколишніх поселень. Тут можна оглянути куди більше, ніж здається на перший погляд. Чудовий замок Kasteel de Haar «на порозі міста» - один з найкрасивіших замків в країні.
     УВАГА!!! Ті хто не приєдналися до поїздки в Утрехт очікують групу в місці визначеному керівником групи!
     Переїзд в місто - безмежного захоплення - Париж, місто, яке неможливо забути ... лише раз його відвідавши ... Оглядова екскурсія по Парижу. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу ... Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу ... Париж - казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами ...
      ... Ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
     А ввечері Вежа Монпарнас (15€) - єдиний хмарочос в межах міста - височить у знаменитому районі Монпарнас. Самі швидкісні ліфти в Європі всього за 38 сек. піднімаються до закритого панорамному простору 56 поверху. Аудіовізуальні та інтерактивні засоби, всілякі фотоматеріали, карти дозволяють ближче познайомитися з історією міста. Тут же можна відпочити в панорамному барі, купити подарунки в сувенірному магазині. Бажаючі можуть піднятися по сходах на панорамний дах, що представляє собою вертолітний майданчик.
     Щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (15€). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
     Поселення і ночівля в готелі.
 
 
5 день 
     Сніданок. Виселення з готелю.
     Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати:
     - Екскурсію "Монмартр ... від мистецтва до романтики!" (10€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображеного на полотні.
Немає місця більш принадного і хвилюючого ... - Поїздка в Діснейленд. (70€/60€)
     Нічний переїзд в Прагу.
 
6 день


 
     Приїзд до Праги.
Пішохідна екскурсія по Старому місту. Прага - красиве місто Європи. Старі, мощені бруківкою вулички, готичні собори, старовинні будинки над річкою, мости і сади ... Прага є столицею і найбільшим містом Чеської республіки. Вона розташована на річці Влтаві в центральній Богемії. У ній проживає приблизно 1,2 мільйона чоловік. Прагу називали "містом ста шпилів" і "золотим градом". У 1992 історичний центр Праги був включений в список Місць Світової Спадщини ЮНЕСКО.
     Рекомендуємо і запрошуємо на поживний обід (шведський стіл) з захоплюючою і незабиваемойпрогулкой на кораблику по річці Влтаві (25 € /20€).
Пішохідна екскурсія по Празькому Граду (15€/10€): Страговский монастир, скарбниця Лоретта, Празький Град, собор св. Віта, Президентський палац, "Золота вуличка", Мала Країна - острів Кампо, знаменитий Карлів міст з загадуванням бажань.
Переїзд в транзітній готель. Ночівля.
7 день 
     Сніданок. Виселення з готелю.
     За бажанням більшості групи поїздка до Кракова (10€) - в місто чарівництва і магії: кажуть, що тут діє магічна сила святого каменя, який десь є в цьому місті.
     Невелика зупинка.
     УВАГА!!! Ті хто не приєдналися до поїздки до Кракова очікують групу в місці визначеному керівником групи!
     Повернення в Україну. Перетин кордону.
     Прибуття до Львова орієнтовно в 24:00. - 05:00