Ескурсійні тури → Шкільні канікули! Угорщина + Вiдень!!! (0)

            Угорщина + Вiдень!!!
Тернопіль- Будапешт -Вiдень -Сентендре -Егер

             25.10.-29.10 2013
  1 день Виїзд з Тернополя 17.00. Переїзд в Угорщину
  2 день Прибуття в м.Будапешт. Відвідання купалень Сечені (факультативно 10-12 Є.) Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та “ найбільшої європейської річки “– Дунаю. Гора Геллерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія- Океанарія (7-8Є) – найбільший в центральній Європі. ( знаходиться в торговому центрі “Кампона “). Обiдо-вечеря. Прогулянка по Дунаю на кораблику(факультативно 15 Є). Поселення в готелі. Нічліг.
  3 день Сніданок. Переїзд в м.Відень. Оглядова екскурсія по місту.
Місто музики, вальсів, парків, випічки і вина — все це Відень. Великі музиканти - Гайдн, Моцарт, Бетховен, Шуберт, Брамс, Штраус, Малер і Брукнер - жили і творили в цьому місті, їх музика до сьогоднішнього дня виконується в концертних залах по всьому світу. Ви познайомитесь з визначними пам'ятками, які знаходяться в межах бульвару Рінгштрассе, включаючи Собор Св. Стефана, побачите двори комплексу зимової резиденції Габсбургів Хофбург, площу Св. Михайла, знамениті кав `ярні Central і Demel, пішохідну вулицю Кольмаркт - одну з найдорожчих вулиць міста. (факультативно 20 Є).
Вільний час, котрий подарує можливість скуштувати австрійську кухню та відчути неповторний шарм справжньої віденської атмосфери.Повернення в Будапешт.Вечеря. Нічліг.
  4 день Сніданок.Сентендре (місто художників, живописний музей під відкритим небом) звивисті та крихітні вулички і площі котрого, надають містечку неповторний середземноморський вигляд. Тут можна провести солодкі хвилини, спробувавши справжні марципани (2Є вхідний квиток в музей).Переїзд в с.Егерсалок -невелике селище, яке розміщене у підніжжя гір Матра і Бюкк , в долині річки Лашко, місцевість якого славиться джерелом гарячої термальної води, що б'є прямо із землі. До Ваших послуг купання та водні атракції (9-10Є). Переїзд в м. Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш (15Є). Повернення до України, по дорозi – вiдвiдування торгового центру «Теско».
  5 день Прибуття в Тернопiль.

             Вартiсть туру – 2000грн
У вартість входить:
проїзд по маршруту;
супровід керівника групи;
проживання в готелях тур-класу, 3*;
вказане харчування,
страхування
екскурсії згідно програми туру
У вартість не входить:
Консульський збір - 35Є
вхідні квитки в об‘єкти відвідування
факультативні екскурсії
особисті витрати