Ескурсійні тури → Подорож Європою на свято 8-го березня «Європейські коліжанки»


Подорож Європою на свято 8-го березня
«Європейські коліжанки»


07-10 березня 2018 р.

 
   АКЦІЙНА ЦІНА** 89 € + 200грн   
Велічка, Краків (1 день) – Прага (1 день) – Прага / Дрезден* (1 день)
1 день      Виїзд з Тернополя 7:00
     Переїзд до Кракова.
     Вільний час у Кракові, можливість погуляти містом,
     Краків -  вражаюче  місто, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. Ми побачимо костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пассажемсуконних рядів Сукенніци, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра і Павла та, нарешті, сам Вавельський пагорб з Кафедральним собором.
     * Рекомендуємо екскурсію   «Слідами польських королів» (12€).
     * Рекомендуємо відвідати серце Кракова  - Вавельський замок (9€). Розташований на високому березі Вісли, "Вавель" включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель - той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-кого, хто опиняється поруч.
     Збір групи, переїзд  у Велічку.
     Прибуття у Велічку.
     * Рекомендуємо оглядову екскурсію у соляні копальні "Велічка"* (22 €) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.
     Збір групи, нічний переїзд у Прагу.
2 день      Ранкове прибуття в Прагу. Оглядова екскурсія Прагою.
     Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа не залишать Вас байдужими. Ви станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів.
     Вільний час, можливість самостійно прогулятись старовинним містом, зробити фото та відчути неймовірну атмосферу столиці
     * Рекомендуємо екскурсія продовжити в Празькому Граді (11€) - постійної резиденції чеських князів, королів і президентів. Тут Ви побачите величний Кафедральний Собор святого Віта, побудований в епоху готики, Старий Королівський Палац, Базиліку святого Георгія, фонтани і скульптурні монументи, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили стародавні алхіміки
     * Рекомендуємо здійснити двогодинну прогулянка на кораблику по річці Влтава (28€). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
     Збір групи, поселення в готель. Ночівля в готелі.
 
3 день      Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
     Вільний день у Празі.
     * Рекомендуємо відвідати столицю Саксонії Дрезден (30€; 20€ трансфер).
Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...!
     Вільний час в Дрездені, можливість самостійно прогулятися містом, зробити фото, здійснити шопінг в одному з багаточисельних торгових центрів або:
     * Відвідати Всесвітньо відому Дрезденську галерею (вх. Кв.) - головне надбання міста. Тут зібрані найвідоміші шедеври епохи Відродження.
     Повернення в Прагу.
     Збір групи, повернення в Тернопіль
 
4 день      Прибуття в Тернопіль.
 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-оглядова екскурсія в Празі;
-супровід  керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту (1 ночівля);
-сніданки, згідно програми;
-медичне страхування;
 
-консульський збір для отримання візи (35 €);
-факультативні екскурсії;
-вхідні квитки;
-харчування, не передбачене готелями;
-приватні витрати;