Ескурсійні тури → Паломницько-екскурсійна програма до країн БеНілюксу


Паломницько-екскурсійна програма до країн БеНілюксу
28 квітня – 5 травня 2018 р.
11-18 серпня 2018 р.
   АКЦІЙНА ЦІНА** 335 € + 200 грн.   
 
Велічка, Краків, Лагевніки (1 день) – Берлін (1 день) – Люксембург (1 день) – Трір, Банно, Левен (1 день) – Брюссель (1 день) – Амстердам (1 день) – Прага (1 день) – Ченстохово (1/3 дня)
 
1 день 
Виїзд з Тернополя (о 5:00)
Прибуття у Велічку.
 
* Рекомендуємо оглядову екскурсію у соляні копальні "Велічка"* (22 €) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі!
Переїзд у Лагевніки. Свята літургія в українській капличці.
 
Санктуарій Божого Милосердя в Лагевніках, який виник на місці монастиря, є одним із найбільших паломницький центрів Європи. В Санктуарії знаходиться ікона Ісуса Милосердного та гріб прекрасної Фаустини, до котрих прочани приїждають молитися з усього світу, починаючи з 40-х років ХХ ст.
Санктуаріум Божого Милосердя – це  комплекс об’єктів, серед яких: Базиліка Божого Милосердя, оглядова вежа, Монастир Сестер Матері Божої Милосердя, каплиця Поклоніння Святим Дарам, Пасторський Будинок і Зала Яна Павла ІІ.
Збір групи, переїзд в Краків.
Прибуття в Краків. Вільний час у Кракові, можливість погуляти містом.
Краків -  вражаюче  місто, красиве і загадкове..Ми побачимо костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пассажем суконних рядів Сукенніци, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра і Павла та, нарешті, сам Вавельський пагорб з Кафедральним собором.
* Рекомендуємо екскурсію   «Слідами польських королів» (10€).
Переїзд у транзитний готель, поселення в готель, ночівля в готелі. 
 
2 день, неділя 29.04.2018

 
Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд до Берліну.
Свята літургія в одному із храмів міста.
* Рекомендуємо екскурсію:  "Велич могутнього Берліна" (11€)..
Берлін - величезний мегаполіс. Після екскурсії - вільний час.
Рекомендуємо відвідати музей Пергамон, де виставлені архітектурні шедеври Стародавнього світу. Не забудьте скуштувати жарені сосиски та знамените німецьке пиво.
Вільний час до вечора. Нічний переїзд до Люксембургу.
 
3 день
 
Ранкове прибуття у Люксембург.
Оглядова екскурсія містом.
Унікальне місто-фортеця Люксембург: звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичного собору Сен-Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр - Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється захоплюючий дух пейзаж: вкриті лісом Арденські гори і пагорби, спрямовані вгору шпилі соборів і церков ...У вільний час рекомендуємо екскурсії: «Родзинки Старого міста». Під час екскурсії ми зможемо насолодитись красою скельної капели Сен-Кірен, відвідаємо церква св. Іоанна Хрестителя, де знаходяться орган XVIII століття і скульптура 'Чорна Мадонна', а також по звивистих середньовічних вуличках погуляємо по старому місту і дізнаємося багато цікавих історій про Велике герцогство Люксембург.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (17 €).
Вільний час. Переїзд в  готель. Поселення. Ночівля в готелі.
 
4 день

 
Сніданок в готелі, виселення з готелю, переїзд до міста Трір.
Свята літургія. Прогулянка містом. Вільний час.
Відвідання головно пам’ятки міста Трір – Трірського собору, де зберігається знаменитий хітон Господа нашого Ісуса Христа.
Трірський собор є місцем збереження багатьох християнських святинь. У крипті, зокрема, знаходиться мощівик з головою Святої Олени, в захристі знаходяться частина ланцюга, яким був скутий Апостол Петро, сандалі і цвях Святого Андрія Первозванного, а також частки мощей Святих праведних богоотців Іоакима і Анни. Також в соборі поховані деякі єпископи Тріра.
Збір групи, переїзд у Банно.
Банно — невелике селище франкомовної частини Бельгії. Відоме як місце об`явлення Богородиці з Банно,  є шанованою марійною святинею цього краю.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Лавен.
Прибуття в Лавен.
Лавен — місто в Бельгії, розташоване у землі Фландрія, на берегах річки Дейле
Місто досить широко відоме завдяки розташованій у ньому штаб-квартирі міжнародної корпорації Anheuser-Busch InBev, найбільшого у світі виробника пива.
Прогулянка містом, вільний час.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.
 
5 день 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Брюсселю.
 
Спочатку вигляд Брюсселя склався з монументальних споруд, що оточують Будинок короля, зведених процвітаючими комерсантами і ремісниками. Сьогодні це архітектурний ансамбль площі Гранд-плас, старовинні вузькі вулички, шоколадні бутики в Королівських галереях Св. Юбера. Фасади будинків прикрашені майстерним різьбленням, гірляндами, статуетками і колонами. Кожна із старовинних будівель має свою власну назву, наприклад, «Вовчиця», «Візок», «Лисеня».
 
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (15 €).
Вільний час.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.
 
6 день
 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Амстердаму.
 
Амстердам – найвеселіше місто, його величають Північною Венецією, інші "Діснейлендом для дорослих". Проте ніщо не може передати всю його красу і чудову привабливість.
Вільний час у Амстердамі.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (17 €).
* Рекомендуємо прогулянка на кораблику по Амстердаму (16 ).  Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Не дарма ж Амстердам прозвали "північною Венецією"!
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (15 €)
 * Рекомендуємо  екскурсію в  Королівський парк Кокенхоф (28 €)  — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблені не клумби, а річки небаченої красоти. Збір групи. Нічний переїзд в Краків.
Вільний час.
Збір групи, нічний переїзд у Прагу.
 
7 день
 
Ранкове прибуття у Прагу.
Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа не залишать Вас байдужими. Ви станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів.
Свята літургія у одному з храмів міста.
* Рекомендуємо оглядову екскурсію містом* (9 €)
Вільний час, можливість самостійно прогулятись старовинним містом, зробити фото та відчути неймовірну атмосферу столиці
* Рекомендуємо екскурсю в Празькому Граді (11 €) - постійній резиденції чеських князів, королів і президентів. Тут Ви побачите величний Кафедральний Собор святого Віта, побудований в епоху готики, Старий Королівський Палац, Базиліку святого Георгія, фонтани і скульптурні монументи, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили стародавні алхіміки.
* Рекомендуємо здійснити двогодинну прогулянка на кораблику по річці Влтава (26 €). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Переїзд в готель на ночівлю на території Польщі. Ночівля в готелі.
 
8 день
 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Ченстохови.
Ченстохову називають духовною столицею Польщі, при цьому вона збирає паломників і туристів з усього світу, які прямують до монастиря ордену Паулінів на Ясній Горі, центрі релігійного культу Діви Марії.
У храмі монастиря зберігається знаменита чудотворна ікона Божої Матері з немовлям (її ще називають Чорною Мадонною), до якої щорічно прибувають мільйони прочан. Авторство знаменитої ікони приписують євангелістові Луці, який написав її в Назареті, на дошці від столу з дому святого сімейства. Біля цього столу  молилася сама Марія. За стародавнім переказом, Лука написав три ікони Божої Матері. Подивившись на них, Богородиця сказала: "Благодать, що народилася від мене, та моя хай буде з цими святими іконами", після чого ікони отримали чудодійну силу.
Свята літургія.
Збір групи. Переїзд  в Україну.
 
 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід  духівника і керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту;
-сніданки, згідно програми;
-медичне страхування;
 
-консульський збір для отримання візи (35 €);
-факультативні екскурсії;
-вхідні квитки;
-харчування, не передбачене готелями;
-приватні витрати;