Ескурсійні тури → В Прагу на вікенд


Автобусний екскурсійний тур:

"В Прагу на вікенд + Дрезден"


Львів - Прага - Карлові Вари - пивзавод Крушовіце - Дрезден - Львів

 
Дати виїзду: 14.02; 07.03; 28.03; 18.04; 30.04*; 09.05; 30.05; 13.06; 27.06; 11.07; 25.07..
Тривалість: 5 днів


  
1-й день
8:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону.
2-й день
Приїзд в чарівну й неповторну Прагу (орієнтовно 12:00). Розміщення в готелі та відпочинок після переїзду. Екскурсійна програма "Старе місто" (використання громадського транспорту) - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів. Вільний час. Після захоплюючої екскурсії на Вас чекає незабутня прогулянка на кораблику (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття блюд, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки. Повернення в готель (використання громадського транспорту). Нічліг.
3-й день
Сніданок. Вільний день в Празі Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 10 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.

Факультативна екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "КРУШОВИЦЕ" (факультативно – 40 €). Факультативна екскурсія на Королівський пивзавод "КРУШОВИЦЕ" з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості (вхідний квиток із сувеніром - 10 €). Карлові Вари є найвідомішим міським курортом в Чеській республіці. Історія міста почалася в 14 столітті, за часів Карла IV. Лікувальна дія місцевих джерел випробували на собі такі велетні, як цар Петро Великий і поет Гете. Карлові Вари відомі також завдяки виробництву популярного у світі чеського кришталю Мозер, карловарської порцеляни або лікеру на травах Бехеровка. Наш екскурсовод проведе вас по центру міста. Ви побачите Врідло (Велике джерело), один з найбільш відомих джерел у Карлових Варах. Він піднімається на висоту майже 17 метрів. Після обіду у Вас буде вибір - провести час, що залишився, в місті, або поплавати у відкритому басейні готелю Термал (вхідні квитки ≈ 10 €). У будь-якому випадку не забудьте взяти з собою рушник та купальний костюм. Повернення до Праги. Нічліг
4-й день
Сніданок. Виселення з готелю. 8:00 - їдемо до Дрездена - стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це власне і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька надвідомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" – ("Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденськой картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею – вхідні квитки 10 €). Вільний час. Виїжджаємо в сторону українського кордону.
5-й день
Прибуття до Львова (орієнтовно 12:00).


ВАРТІСТЬ –  125 у.о. (євро)!!!!
* ціна туру змінюється - 165 євро (дати з зірочкою)

 
 
У вартість туру входить:
 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2*, 3* готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
  В ціну не входить:
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • медичне страхування (25 грн.);
 • консульський збір 35 € ;
 • особисті витрати.

Факультативи:
 • Прогулянка на кораблику з вечерею - 25 €;
 • Екскурсія Празьким Градом - 10 €;
 • Екскурсія в Карлові Вари - 40 €.
 • Вхідні білети:
 • Пивзавод Крушовіце - 10 €;
 • Басейн готелю "Термал" - ≈ 10 € (в кронах);
 • Галерея "Старі майстри"- 10 €.

Важлива інформація:
 
При групі близько 20 чоловік, поїздка відбувається на автобусі відповідної вмістимості: 18-22 місному. (Кондиціонер, телевізор, плеєр: DVD, CD, mp3, mpeg та ін.)

При бронюванні туру, обов’язково вказувати факультативний захід-екскурсію, в якій ви плануєте брати участь.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.

Мінімальна кількість туристів для проведення факультативної екскурсії -20 чоловік.

Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.

Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.