Ескурсійні тури → Хочу в Париж


Автобусний екскурсійний тур:

"Хочу в Париж"


Львів – Будапешт – Зальцбург – Париж – Версаль – Відень – Львів

 
Дати виїзду: 30.03.2013; 13.05;  02.06;  23.06;  22.09...
Триваліст: 8 днів  
1-й день
Прибуття до Львова. 8:00 – виїзд. Перехід кордону. Під хороший настрій рекомендуємо відвідати Долину Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин (дегустація вин з гуляшем - 15 €). Переїзд в Будапешт. Поселення в готелі. Нічліг.
2-й день
Сніданок. Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та найбільшої європейської річки – Дунаю. Королівський палац, тераси Рибацького бастіону,огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам'ятник Тисячоліття, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет.
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію по містах Закруту Дунаю (факультативно - 20 €). Сентедре - невелике живописне містечко, яке має свою неповторну атмосферу, з звивистими вулицями, крихітними площами, що нагадують середземноморські країни. Відвідання музею Марципанів (вхідний квиток - 1,7 €). Вільний час. Повернення в Будапешт. Переїзд в транзитний готель. Нічліг
3-й день
Сніданок. Виселення з готелю. 8:00 - Їдемо до Зальцбурга. Зальцбург розташований на висоті 425 метрів над рівнем моря, в передгір'ях Альп, по берегах річки Зальцах, зеленуваті води якої ділять місто на стару і нову частини. Зальцбург — яскравий приклад барочного міста, багато хто з його вулиць і площ прикрашений скульптурами, барельєфами на будівлях, фонтанами. Вільний час. Пізній виїзд (орієнтовно 23:00). Нічний переїзд до Парижу.
4-й день
Приїзд в Париж (орієнтовно 14:00). Вільний час. Знайомимось з Парижем.
....Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15 €) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Або побачити Париж з висоти Ейфелевої вежі (вхідний квиток - 13 €) - пам'ятка сміливої інженерної думки: 7000 тонн залізних мережив, піднімається на 300-метрову висоту!
Поселення в готель. Нічліг..
5-й день
Сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу. Париж стає рідним з першого погляду ... Паризькі прогулянки заводять у минуле, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з шикарних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце щемливим трепетом: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі... Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів...Вільний час.
Рекомендуємо екскурсії:
- поїздку в Версаль (40/30 €) - Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... примха молодого Короля Сонця ....
- Монмартр (20/15 €) з оглядом базиліки Сакре-Кер, площі Тертр, вулиці Лепік, млини Мулен Галетт.
Для всіх любителів нічного життя пропонуємо відвідати всесвітньо відоме Мулян Руж (від – 100 €). Самостійне повернення до готелю. Нічліг.
6-й день Сніданок. Вільний день в Парижі
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією - 30/20 €) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана багатюща колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Або відвідання ДІСНЕЙЛЕНДУ (70/65 €). Чарівний світ мультфільмів, анімаційних героїв і захоплюючих атракціонів чекають на Вас. Ця поїздка захопить не тільки дітей, але й дорослих. 18:00 - виїзд з Парижу. Нічний переїзд до Відня по території Німеччини.
7-й день Приїзд до Відня. Екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе оглядову екскурсію по центральній частині імператорського міста. Ви побачите пам'ятник Марії - Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську Оперу, собор св. Стефана та ін. Вільний час. Виїзд до Угорщини. Поселення в готель. Нічліг.
8- день Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону українського кордону. Приїзд до Львова.


ВАРТІСТЬ – 350 у.о. (євро)!!!!
* ціна туру змінюється - 390 євро (стосується тільки для дати з зірочкою)
Оплата в гривнях по комерційному курсу !

 
 
У вартість туру входить:
 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2*, 3* готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 
  В ціну не входить:
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, не передбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • консульський збір 35 € ;
 • медичне страхування 50 грн.;
 • особисті витрати.

Важлива інформація:
 
-Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!

- Під час туру ПАСПОРТИ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА РУКАХ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!

- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.

- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

- Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.

- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.

Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.